Головна | Реєстрація | Вхід
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Форум » Географія » Географія » Матеріали сайту
Матеріали сайту
ТарасДата: Неділя, 12.04.2009, 12:27 | Повідомлення # 1
Початківець
Група: Адміністратори
Повідомлень: 10
Нагороди: 2
Репутація: 4
Статус: Offline
Сайт знаходиться на стадії розробки. Для того, щоб охопити всі теми, які включає в себе географія знадобиться дуже багато часу. Але якщо ви хочете ознайомитись з якоюсь темою швидше за інші, то повідомте про це в цьому форумі і відповідна тема з`явиться на нашому сайті в найближчий час.
Якщо ви маєте розроблену тему по географії чи цікаві матеріали до неї, то поділіться нею з іншими. Для цього достатньо відправити цей матеріал адміністратору і він з`явиться на сторінках нашого сайту.
Сподіваюсь, що наш сайт допоможе вам в опануванні такої цікавої й потрібної науки як географія.
 
defaultNickДата: Четвер, 14.01.2010, 18:55 | Повідомлення # 2
Початківець
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Тарасе Вам обов'язково треба на сайті щоб була гостьова книга і зв'язок з вами . Я хочу додати ваш сайт у ваш каталог сайтів, але в обмін та те що й ви це зробите. Напишіть мені повідомлення на сторінках сайту
http://geo-teacher.at.ua/
 
ТарасДата: П`ятниця, 15.01.2010, 20:02 | Повідомлення # 3
Початківець
Група: Адміністратори
Повідомлень: 10
Нагороди: 2
Репутація: 4
Статус: Offline
Що ж, якщо є така необхідність, то я поставив на сайті гостьову книгу.
Проте мені здається, що зв`язок функціонує належним чином. На кожній сторінці продубльований е-mail для зв`язку з адміністрацією: geoswit@ukr.net Крім того до мене можна звернутися на форумі або через особисті повідомлення. Тому я вважаю, що засобів зв`язку вистачає
Якщо виникнуть ще якісь питання чи побажання, то будь-ласка звертайтесь
 
igorДата: Середа, 17.03.2010, 09:58 | Повідомлення # 4
Початківець
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Тарасе, матеріал сайту сподобався, але мені здається що потрібно добавляти конспекти уроків, переконався на власному досвіді, більшість шукає саме конспекти.

Дякую.

Додано (17.03.2010, 09:58)
---------------------------------------------
Якщо потрібно пишіть geograf88@mail.ru обовязково допоможу

 
ТарасДата: П`ятниця, 19.03.2010, 13:05 | Повідомлення # 5
Початківець
Група: Адміністратори
Повідомлень: 10
Нагороди: 2
Репутація: 4
Статус: Offline
igor, дякую за пораду. Спробую нею скористатися в майбутньому.
 
noceДата: Неділя, 11.04.2010, 13:16 | Повідомлення # 6
Початківець
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Вибачте, але я ніяк не можу знайти чим видрізняется Північно - західний економічний район від інших районів. Якщо це можливо, Будь ласка, добавте happy
 
ТарасДата: Понеділок, 12.04.2010, 05:00 | Повідомлення # 7
Початківець
Група: Адміністратори
Повідомлень: 10
Нагороди: 2
Репутація: 4
Статус: Offline
Виділю кілька особливостей Північно-Західного району. Основні теоретичні відомості про район: Північно-Західний економічний район.
Наголошу, що нижче наведена не поетапна характеристика району, а лише найхарактерніші риси, які виділяють його з-поміж інших економічних районів України:

Особливості Північно-Західного економічного району України:
І. Специфічні природні умови:
1) Висока заболоченість, яка характерна для Українського Полісся
2) Значні лісові ресурси, що відіграють значну роль в економічній спеціалізації регіону
ІІ. Природні ресурси:
1) Земельні ресурси обмежені через високу заболоченість й переважання дерново-підзолистих ґрунтів
2) Район не відзначається багатством корисних копалин. Однак саме тут сконцентровані основні запаси торфу в Україні.
III. Населення
В районі демографічна ситуація не набрала надто загрозливого характеру. Тут до кінця 90-х ще спостерігався додатній природний приріст, а з наступом демографічної кризи темпи депопуляції населення тут найнижчі в Україні. Саме у Північно-Західному районі зараз залишається найбільша в Україні народжуваність.
IV. Промисловість
1) Електроенергією район забезпечує Рівненська АЕС, потужних ТЕС немає.
Ще однією особливістю є те, що як місцеве паливо тут використовують торф.
2) Район характеризується практичною відсутністю металургії (за винятком вторинної переробки металів), низьким рівнем машинобудування та хімічної промисловості (за винятком азотних добрив).
3) В районі дуже високий рівень розвитку лісової та деревообробної (зокрема меблевої та виробництва будівельних деталей) промисловості
V. Сільське господарство
Землеробство розвинуто менше, ніж в південних регіонах через нижчу родючість дерново-підзолистих ґрунтів. В сільському господарстві переважає скотарство
VI. Транспорт
Забезпеченість транспортом не є високою. Однак по території району проходить нафтопровід "Дружба", що підвищує його роль в транспортній системі України.
VII. Міжнародні зв`язки
Північно-Західний економічний район межує одразу з двома державами: Польщею та Білоруссю. Це дає змогу йому встановлювати активні торгівельно-економічні зв`язки.
Саме курс на поглиблення економічних взаємовідносин з сусідніми країнами може створити передумови для майбутнього економічного зростання Північно-Західного економічного району.

На мою думку, саме ці риси виділяють Північно-Західний економічний район України.

P.S. Вибачте, якщо не дав відповідь вчасно

 
noceДата: Понеділок, 12.04.2010, 17:32 | Повідомлення # 8
Початківець
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже дякую! У вас відмінний сайт з чуйними адміністраторами!
 
ТарасДата: Вівторок, 13.04.2010, 01:51 | Повідомлення # 9
Початківець
Група: Адміністратори
Повідомлень: 10
Нагороди: 2
Репутація: 4
Статус: Offline
Звертайтесь в майбутньому, обов`язково спробую допомогти
 
KericДата: Вівторок, 13.04.2010, 21:38 | Повідомлення # 10
Початківець
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
треба розширювати зміст матеріалу!!! biggrin biggrin
 
Форум » Географія » Географія » Матеріали сайту
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Пошук:


geoswit © 2009-2024